Contact

Company branches

Controlling and Planning Department

Controlling and Planning Department

Katarzyna Słomkowska

Warehouse and Logistics Manager

Grzegorz Żendarski

mistrz magazynów - zakład produkcyjny we Włynkówku

Kamil Stefański

mistrz magazynów - zakład produkcyjny w Słupsku

Patryk Szczegielniak

IT Department Manager

Tadeusz Świętochowski

serwis komputerowy

Grzegorz Goljanek

specjalista ds. IT

Tomasz Gajda

Technical Coordinator

Wojciech Gałczyński

mechanik

Paweł Szczurowski

Director of Transport Department
TimoCom no.: 021587
Trans ID: 82820

Piotr Kurowski

Transport Department Manager
TimoCom no.: 021587
Trans ID: 82820

Dariusz Stachowicz

Coaching Specialist
TimoCom no.: 021587
Trans ID: 82820

Paweł Kulik

international forwarder
TimoCom no.: 021587
Trans ID: 82820

Małgorzata Kruk

international forwarder
TimoCom no.: 021587
Trans ID: 82820

Mariusz Guzek

international forwarder
TimoCom no.: 021587
Trans ID: 82820

Przemysław Święch

international forwarder
TimoCom no.: 021587
Trans ID: 82820

Piotr Skulski

international forwarder
TimoCom no.: 021587
Trans ID: 82820

Agnieszka Nowak

international forwarder
TimoCom no.: 021587
Trans ID: 82820

Aleksandra Skoczylas

international forwarder
TimoCom no.: 021587
Trans ID: 82820

Wojciech Osiński

international forwarder
TimoCom no.: 021587
Trans ID: 82820

Grzegorz Ślusar

international forwarder
TimoCom no.: 021587
Trans ID: 82820

Rafał Dąbrowski

international forwarder
TimoCom no.: 021587
Trans ID: 82820

Karina Krupa

administrative coordinator
TimoCom no.: 021587
Trans ID: 82820

Maja Fronczak

administrative employee

Katarzyna Janowska

administrative employee

Marek Ławniczak

administration specialist

Martyna Boblewska

administrative employee

Daniel Pisarkiewicz

administrative employee

Waldemar Pakszys

The Maintenance Department Manager

Sławomir Antoniak

Maintenance Department Leader

Marek Tracz

główny mechanik

Bartosz Gojdź

specjalista ds. technicznych

HR Manager

HR manager

Katarzyna Sznytko

specjalista ds. kadr i płac

Agnieszka Motyka

specjalista ds. kadr i płac

Marcin Targański

specjalista ds. BHP

Anna Ardzijewska

księgowa

Agnieszka Jakubaszek

samodzielna księgowa

Accounting Department

Accounting Department

Anetta Wolska

księgowa

Urszula Stec

samodzielna księgowa

Urszula Orłowska

samodzielna księgowa

Dariusz Cieślak

dyrektor ds. controllingu i rozliczeń produkcji

Aleksandra Król

księgowa

Hanna Golińska

pełnomocnik ds. systemu zarządzania jakością

Aleksandra Kuklis

Quality Control Specialist

Agata Baradziej

starszy kontroler jakości

Mariola Piskuła

starszy kontroler jakości

Karolina Pol

starszy kontroler jakości

Magdalena Linart

kontroler jakości

Aleksandra Papuga

kontroler jakości

Aneta Polewczyk

laborant

Krzysztof Tracz

Director of the Production Department

Mariusz Rasiak

Product Manager

Sławomir Roda

Plant Director (Pelagic Production)

Arkadiusz Walkowicz

By-Product Manager

Artur Przybylski

brygadzista - produkcja pelagiczna

Adam Konieczka

brygadzista - produkcja pelagiczna

Aleksandra Matuska

specjalista ds. logistyki - produkcja pelagiczna

Barbara Bakalarz

Mmłodszy specjalista ds. logistyki - prod. pelagiczna

Monika Borkowska

Mmłodszy specjalista ds. logistyki - prod. pelagiczna

Jarosław Kaca

koordynator produkcji łososia

Bartosz Wiśniewski

z-ca koordynatora ds. produkcji by produkt

Maja Pustówka

bygadzista - produkcja łosoś

Justyna Cabel

bygadzista - produkcja łosoś

Agnieszka Podlecka

bygadzista - produkcja łosoś

Agnieszka Tomaszewska

specjalista ds. logistyki

Wioletta Kozłowska

Marketing & PR Specialist

Anna Mielcarek

specjalista ds. rozliczeń magazynowych

Urszula Lipska

Manager of the Purchasing Department

zdunek

Krzysztof Kałużny

Lider obszaru K3

Emilia Górecka

myjkowy - magazynier magazynu chemii

Secretary’s Office

Elwira Kleban

koordynator ds. zakupów świeżej ryby - Hel

Marek Putzlacher

dyrektor finansowy

Paulina Kierecka

asystentka zarządu

Sylwia Wandachowicz

specjalista ds. administracji

Tomasz Klentak

Procurement of Raw Materials and Llogistics Specialist

Dariusz Dzikowski

Commercial Director

Ada Łyś

Sales Manager

Hanna Khatib

Sales Manager

Anna Sudnik

Sales Manager

Marta Staranowicz

Sales Specialist

Aneta Kaleta

Accountant in the Customer Service Department

Magdalena Kozak

Customer Service

Anna Kubiak

specjalista ds. zakupów materiałów

Sławomir Gojdź

CEO, The owner

Andrzej Zając

Vice President of Development

Bernadeta Majewska

Managing Director

Piotr Dąbrowski

z-ca dyrektora zarządzającego

Agnieszka Nadstwana

specjalista ds. finansowych

Paulina Osińska

specjalista ds. windykacji

Grażyna Wiśniewska

koordynator ds. administracji produkcji

Jacek Walukiewicz

koordynatora ds. opakowań oraz czystości

Maurycy Gawlik

koordynator ds. rozliczeń produkcji

Jolanta Ziółkowska

specjalista ds. administracji produkcji

Contact

Paula Fish Sławomir Gojdź Sp. J.
ul. Braci Staniuków 18, 76-200 Słupsk
ul. Technologiczna 1, 76-200 Włynkówko,
tel. +48 59 848 92 34
e-mail: sekretariat@paulafish.pl

NIP: 8392468540
REGON: 77092807
KRS: 0000249185