Kontakt

Działy firmy

Dział finansów i controlingu

Controlling and Planning Department

Katarzyna Słomkowska

kierownik magazynów i logistyki

Grzegorz Żendarski

mistrz magazynów - zakład produkcyjny we Włynkówku

Kamil Stefański

mistrz magazynów - zakład produkcyjny w Słupsku

Patryk Szczegielniak

kierownik działu IT

Tadeusz Świętochowski

serwis komputerowy

Grzegorz Goljanek

specjalista ds. IT

Tomasz Gajda

koordynator ds. technicznych

Wojciech Gałczyński

mechanik

Paweł Szczurowski

dyrektor działu transportu
TimoCom no.: 021587
Trans ID: 82820

Piotr Kurowski

kierownik działu transportu
TimoCom no.: 021587
Trans ID: 82820

Dariusz Stachowicz

specjalista ds. coachingu
TimoCom no.: 021587
Trans ID: 82820

Paweł Kulik

spedytor międzynarodowy
TimoCom no.: 021587
Trans ID: 82820

Małgorzata Kruk

spedytor międzynarodowy
TimoCom no.: 021587
Trans ID: 82820

Mariusz Guzek

spedytor międzynarodowy
TimoCom no.: 021587
Trans ID: 82820

Przemysław Święch

spedytor międzynarodowy
TimoCom no.: 021587
Trans ID: 82820

Piotr Skulski

spedytor międzynarodowy
TimoCom no.: 021587
Trans ID: 82820

Agnieszka Nowak

spedytor międzynarodowy
TimoCom no.: 021587
Trans ID: 82820

Aleksandra Skoczylas

spedytor międzynarodowy
TimoCom no.: 021587
Trans ID: 82820

Wojciech Osiński

spedytor międzynarodowy
TimoCom no.: 021587
Trans ID: 82820

Grzegorz Ślusar

spedytor międzynarodowy
TimoCom no.: 021587
Trans ID: 82820

Rafał Dąbrowski

spedytor międzynarodowy
TimoCom no.: 021587
Trans ID: 82820

Karina Krupa

koordynator ds. administracji
TimoCom no.: 021587
Trans ID: 82820

Maja Fronczak

pracownik ds. administracyjnych

Katarzyna Janowska

pracownik ds. administracyjnych

Marek Ławniczak

specjalista ds. administracji

Martyna Boblewska

pracownik ds. administracyjnych

Daniel Pisarkiewicz

pracownik ds. administracyjnych

Waldemar Pakszys

Kierownik Działu Utrzymania Ruchu

Sławomir Antoniak

lider działu utrzymania ruchu

Marek Tracz

główny mechanik

Bartosz Gojdź

specjalista ds. technicznych

HR Manager

HR manager

Katarzyna Sznytko

specjalista ds. kadr i płac

Agnieszka Motyka

specjalista ds. kadr i płac

Marcin Targański

specjalista ds. BHP

Anna Ardzijewska

księgowa

Agnieszka Jakubaszek

samodzielna księgowa

KSIĘGOWOŚĆ

Accounting Department

Anetta Wolska

księgowa

Anna Koza

księgowa

Urszula Stec

samodzielna księgowa

Urszula Orłowska

samodzielna księgowa

Dariusz Cieślak

dyrektor ds. controllingu i rozliczeń produkcji

Aleksandra Król

księgowa

Hanna Golińska

pełnomocnik ds. systemu zarządzania jakością

Aleksandra Kuklis

specjalista ds. kontroli jakości

Agata Baradziej

starszy kontroler jakości

Mariola Piskuła

starszy kontroler jakości

Karolina Pol

starszy kontroler jakości

Magdalena Linart

kontroler jakości

Aleksandra Papuga

kontroler jakości

Aneta Polewczyk

laborant

Krzysztof Tracz

dyrektor działu produkcji

Mariusz Rasiak

product manager

Sławomir Roda

Dyrektor Fabryki - Produkcja Pelagiczna

Arkadiusz Walkowicz

kierownik by - produkt

Artur Przybylski

brygadzista - produkcja pelagiczna

Adam Konieczka

brygadzista - produkcja pelagiczna

Aleksandra Matuska

specjalista ds. logistyki - produkcja pelagiczna

Barbara Bakalarz

Mmłodszy specjalista ds. logistyki - prod. pelagiczna

Monika Borkowska

Mmłodszy specjalista ds. logistyki - prod. pelagiczna

Jarosław Kaca

koordynator produkcji łososia

Bartosz Wiśniewski

z-ca koordynatora ds. produkcji by produkt

Maja Pustówka

bygadzista - produkcja łosoś

Justyna Cabel

bygadzista - produkcja łosoś

Agnieszka Podlecka

bygadzista - produkcja łosoś

Agnieszka Tomaszewska

specjalista ds. logistyki

Wioletta Kozłowska

specjalista ds. marketingu i PR

Anna Mielcarek

specjalista ds. rozliczeń magazynowych

Urszula Lipska

manager działu zakupów

zdunek

Krzysztof Kałużny

Lider obszaru K3

Emilia Górecka

myjkowy - magazynier magazynu chemii

SEKRETARIAT

Elwira Kleban

koordynator ds. zakupów świeżej ryby - Hel

Marek Putzlacher

dyrektor finansowy

Paulina Kierecka

asystentka zarządu

Sylwia Wandachowicz

specjalista ds. administracji

Tomasz Klentak

specjalista ds. zakupów surowca i logistyki

Dariusz Dzikowski

dyrektor działu sprzedaży

Ada Łyś

sales manager

Hanna Khatib

Sales Manager

Anna Sudnik

sales manager

Marta Staranowicz

specjalista ds. sprzedaży

Aneta Kaleta

księgowa w Dziale Obsługi Klienta

Magdalena Kozak

Dział Obsługi Klienta

Anna Kubiak

specjalista ds. zakupów materiałów

Sławomir Gojdź

Prezes Zarządu

Andrzej Zając

Wiceprezes ds. Rozwoju

Bernadeta Majewska

Dyrektor Zarządzający

Piotr Dąbrowski

z-ca dyrektora zarządzającego

Agnieszka Nadstwana

specjalista ds. finansowych

Paulina Osińska

specjalista ds. windykacji

Grażyna Wiśniewska

koordynator ds. administracji produkcji

Jacek Walukiewicz

koordynatora ds. opakowań oraz czystości

Maurycy Gawlik

koordynator ds. rozliczeń produkcji

Jolanta Ziółkowska

specjalista ds. administracji produkcji

Kontakt

Paula Fish Sławomir Gojdź Sp. J.
ul. Braci Staniuków 18, 76-200 Słupsk
ul. Technologiczna 1, 76-200 Włynkówko,
tel. +48 59 848 92 34
e-mail: sekretariat@paulafish.pl

NIP: 8392468540
REGON: 770928071
KRS: 0000249185