Contact

Company branches

Artur Stawikowski

Director of the Investment and Development Department

Tomasz Kwiatkowski

Factory Manager

Anna Odziomek

Chief Accountant

Dominik Bielawski

Managing Director

Joanna Piątek

Coordinator of the Financial Department

Katarzyna Słomkowska

Warehouse and Logistics Manager

Grzegorz Żendarski

mistrz magazynów - zakład produkcyjny we Włynkówku

Kamil Stefański

mistrz magazynów - zakład produkcyjny w Słupsku

IT Department

Tadeusz Świętochowski

serwis komputerowy

Grzegorz Goljanek

specjalista ds. IT

Paweł Korotki

Technical Manager

Tomasz Gajda

Mechanics Leader

Paweł Szczurowski

Director of Transportation
TimoCom no.: 021587
Trans ID: 82820

Daniel Borkowski

Junior Mechanic

Piotr Kurowski

Transport Department Manager
TimoCom no.: 021587
Trans ID: 82820

Leszek Kempa

Junior Mechanic

Mariusz Michałowski

Sales Manager
TimoCom no.: 021587
Trans ID: 82820

Grzegorz Olech

Mechanic

Dariusz Stachowicz

Coaching Specialist
TimoCom no.: 021587
Trans ID: 82820

Michał Misiek

Maintenance Coordinator

Paweł Kulik

International Forwarder
TimoCom no.: 021587
Trans ID: 82820

Małgorzata Kruk

International Forwarder - Leader
TimoCom no.: 021587
Trans ID: 82820

Przemysław Święch

International Forwarder
TimoCom no.: 021587
Trans ID: 82820

Piotr Skulski

International Forwarder
TimoCom no.: 021587
Trans ID: 82820

Agnieszka Nowak

International Forwarder
TimoCom no.: 021587
Trans ID: 82820

Aleksandra Skoczylas

International Forwarder
TimoCom no.: 021587
Trans ID: 82820

Wojciech Osiński

International Forwarder
TimoCom no.: 021587
Trans ID: 82820

Adam Adamski

National Dispatcher

Mateusz Pędziwiatr

Junior International Forwarder

Sebastian Ścigała

Junior International Forwarder

Bartosz Tewiel

Junior International Forwarder

Krzysztof Zabiegły

National Dispatcher

Monika Jermak

International Forwarder
TimoCom no.: 021587
Trans ID: 82820

Grzegorz Ślusar

International Forwarder
TimoCom no.: 021587
Trans ID: 82820

Karina Krupa

Administration Manager
TimoCom no.: 021587
Trans ID: 82820

Maja Fronczak

Complaints Specialist

Katarzyna Janowska

Administrative Specialist

Marek Ławniczak

administration specialist

Martyna Boblewska

Administrative Specialist

Daniel Pisarkiewicz

Administrative Specialist

Waldemar Pakszys

The Maintenance Department Manager

Marek Tracz

główny mechanik

Bartosz Gojdź

specjalista ds. technicznych

Agnieszka Mróz

HR Director

Renata Oszczedłowska

Senior HR and Payroll Specialist

Agnieszka Motyka

Senior HR and Payroll Specialist

Marcin Targański

specjalista ds. BHP

Agata Marcula

HR Specialist

Agnieszka Jakubaszek

samodzielna księgowa

Urszula Stec

samodzielna księgowa

Urszula Orłowska

samodzielna księgowa

Dariusz Cieślak

dyrektor ds. controllingu i rozliczeń produkcji

Aleksandra Król

księgowa

Hanna Golińska

pełnomocnik ds. systemu zarządzania jakością

Hanna Golińska

Quality Manager

Agata Baradziej

starszy kontroler jakości

Aleksandra Papuga

kontroler jakości

Aneta Polewczyk

laborant

Krzysztof Tracz

Director of the Production Department

Mariusz Rasiak

Factory Director in Słupsk

Sławomir Roda

Factory Director in Włynkówko

Zbigniew Lasek

Maintenance Manager

Artur Przybylski

brygadzista - produkcja pelagiczna

Adam Konieczka

brygadzista - produkcja pelagiczna

Aleksandra Matuska

specjalista ds. logistyki - produkcja pelagiczna

Barbara Bakalarz

Mmłodszy specjalista ds. logistyki - prod. pelagiczna

Monika Borkowska

Mmłodszy specjalista ds. logistyki - prod. pelagiczna

Jarosław Kaca

koordynator produkcji łososia

Bartosz Wiśniewski

z-ca koordynatora ds. produkcji by produkt

Maja Pustówka

bygadzista - produkcja łosoś

Justyna Cabel

bygadzista - produkcja łosoś

Beata Zielińska

Marketing Director

Anna Mielcarek

specjalista ds. rozliczeń magazynowych

Urszula Lipska

Director of the Purchasing Department

Krzysztof Kałużny

Lider obszaru K3

Secretary’s Office

Tomasz Klentak

Director of the Raw Material Purchasing Department

Paulina Każura

Coordinator for the Purchase of Raw Materials and Logistics

Dariusz Dzikowski

Commercial Director / Partner

Ada Łyś

Senior Sales Manager

Bartosz Ramocki

Senior Sales Manager

Hanna Khatib

Senior Sales Manager

Radomir Banaszkiewicz

Sales Manager

Kamila Jurasz

Salmon Supply Division Commercial Controlling & Administration

Grzegorz Gębarowski

Senior Process Manager

Krzysztof Zydroń

Sales Support Salmon Supply Division

Alicja Kardynał

Sales & Purchasing Manager

Marta Staranowicz

Manager Customer Service

Agnieszka Lach

Customer Service Specialist

Agnieszka Hoppen

Junior Customer Service Specialist

Aneta Kaleta

Accountant in the Customer Service Department

Anna Kubiak

specjalista ds. zakupów materiałów

Sławomir Gojdź

CEO, The owner

Bernadeta Majewska

Chief Executive Officer

Agnieszka Nadstawna

specjalista ds. finansowych

Paulina Osińska

specjalista ds. windykacji

Grażyna Wiśniewska

koordynator ds. administracji produkcji

Jacek Walukiewicz

koordynatora ds. opakowań oraz czystości

Maurycy Gawlik

koordynator ds. rozliczeń produkcji

Contact

Paula Fish Sławomir Gojdź Sp. J. ul. Braci Staniuków 18, 76-200 Słupsk ul. Technologiczna 1, 76-200 Włynkówko, tel. +48 59 848 92 34 e-mail: sekretariat@paulafish.pl

NIP: 8392468540 REGON: 770928071 KRS: 0000249185