Mechanik Utrzymania Ruchu/ Urządzeń chłodniczych

Miejsce pracy: pomorskie / Słupsk

Opis stanowiska:

• zapewnienie utrzymania właściwego funkcjonowania instalacji chłodniczych,
• rozwiązywanie problemów związanych z utrzymaniem ruchu,
• planowanie i wykonanie konserwacji prewencyjnej urządzeń i instalacji chłodniczych,
• dbałość o powierzone na stanowisku pracy maszyny, urządzenia oraz sprzęty
• zgłaszanie przełożonemu potrzeb zakupu materiałów i części zmiennych
• aktywna współpraca z innymi działami

Wymagania:

• wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne o kierunku mechanicznym, ze znajomością układów amoniakalnych, i freonowych instalacji chłodniczych,
• wiedza techniczna z zakresu budowy maszyn, ich funkcjonalności oraz utrzymania i serwisowania
• znajomość podstawowych zagadnień mechaniki, hydrauliki i pneumatyki i elektryki maszyn produkcyjnych
• umiejętność diagnozowania przyczyn usterek i szybkiego reagowania
• nastawienie na rozwój oraz samokształcenie celem lepszego poznania specyfiki pracy
• dobra organizacja pracy własnej oraz logiczne podejście do napotkanych problemów
• umiejętność dobrej współpracy w zespole
• gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy:

• stabilne i długoterminowe zatrudnienie
• umowa o pracę na pełen etat
• możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych zgodnie z planem rozwoju
• narzędzia pracy niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków,

Mile widziana osoba do przyuczenia.