PRACOWNICY PRODUKCYJNI

Miejsce pracy: pomorskie / Słupsk

Zakres obowiązków:

  • Praca przy taśmie produkcyjnej,
  • Przeprowadzenie wstępnej obróbki surowca,
  • Sortowanie, filetowanie, patroszenie, ważenie, pakowanie surowca, przygotowanie do mrożenia,
  • Dbanie o utrzymanie porządku na danym obszarze produkcyjnym.

Oczekiwania:

  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Bardzo dobra organizacja pracy i punktualność,
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • Dbałość o szczegóły, odpowiedzialność za powierzone zadania, zaangażowanie,
  • Książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia,
  • Doświadczenie przy produkcji mile widziane,
  • Uprawnienie oraz doświadczenie w prowadzeniu wózków widłowych mile widziane,
  • Mile widziana umiejętność obsługi maszyn.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • Pracę dwu lub trzyzmianową w godz. 6-14, 14-22, 22-6,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia zawodowego,
  • Stabilne i długoterminowe zatrudnienie,
  • Niezbędne narzędzia pracy.