Kontakt

Działy firmy

Artur Stawikowski

Dyrektor Działu Inwestycji i Rozwoju

Tomasz Kwiatkowski

Kierownik Zakładu/Szef Produkcji

Joanna Piątek

Koordynator Działu Finansowego

Anna Odziomek

Główna Księgowa

Katarzyna Słomkowska

Dyrektor Magazynów i Logistyki

Grzegorz Żendarski

mistrz magazynów - zakład produkcyjny we Włynkówku

Kamil Stefański

mistrz magazynów - zakład produkcyjny w Słupsku

Dział IT

Tadeusz Świętochowski

serwis komputerowy

Grzegorz Goljanek

specjalista ds. IT

Paweł Korotki

Kierownik ds. Technicznych

Tomasz Gajda

Lider Mechaników

Paweł Szczurowski

Dyrektor Transportu
TimoCom no.: 021587
Trans ID: 82820

Daniel Borkowski

Młodszy Mechanik

Piotr Kurowski

Kierownik Transportu
TimoCom no.: 021587
Trans ID: 82820

Leszek Kempa

Młodszy Mechanik

Mariusz Michałowski

Kierownik ds. Sprzedaży
TimoCom no.: 021587
Trans ID: 82820

Grzegorz Olech

Mechanik

Dariusz Stachowicz

Specjalista ds. Szkoleń
TimoCom no.: 021587
Trans ID: 82820

Michał Misiek

Koordynator ds. Utrzymania Ruchu

Paweł Kulik

Spedytor Międzynarodowy
TimoCom no.: 021587
Trans ID: 82820

Małgorzata Kruk

Spedytor Międzynarodowy - Lider
TimoCom no.: 021587
Trans ID: 82820

Przemysław Święch

Spedytor Międzynarodowy
TimoCom no.: 021587
Trans ID: 82820

Piotr Skulski

Spedytor Międzynarodowy
TimoCom no.: 021587
Trans ID: 82820

Agnieszka Nowak

Spedytor Międzynarodowy
TimoCom no.: 021587
Trans ID: 82820

Aleksandra Skoczylas

Spedytor Międzynarodowy
TimoCom no.: 021587
Trans ID: 82820

Wojciech Osiński

Spedytor Międzynarodowy
TimoCom no.: 021587
Trans ID: 82820

Adam Adamski

Dyspozytor Krajowy

Mateusz Pędziwiatr

Młodszy Spedytor Międzynarodowy

Sebastian Ścigała

Młodszy Spedytor Międzynarodowy

Bartosz Tewiel

Młodszy Spedytor Międzynarodowy

Krzysztof Zabiegły

Dyspozytor Krajowy

Monika Jermak

Spedytor Międzynarodowy
TimoCom no.: 021587
Trans ID: 82820

Grzegorz Ślusar

Spedytor Międzynarodowy
TimoCom no.: 021587
Trans ID: 82820

Karina Krupa

Kierownik ds. Administracji
TimoCom no.: 021587
Trans ID: 82820

Maja Fronczak

Specjalista ds. Reklamacji

Katarzyna Janowska

Specjalista ds. Administracyjnych

Marek Ławniczak

specjalista ds. administracji

Martyna Boblewska

Specjalista ds. Administracyjnych

Daniel Pisarkiewicz

Specjalista ds. Administracyjnych

Waldemar Pakszys

Kierownik Działu Utrzymania Ruchu

Marek Tracz

główny mechanik

Bartosz Gojdź

specjalista ds. technicznych

Agnieszka Mróz

Dyrektor HR

Renata Oszczedłowska

Starszy Specjalista ds. Kadr i Płac

Agnieszka Motyka

Starszy Specjalista ds. Kadr i Płac

Marcin Targański

specjalista ds. BHP

Agnieszka Rudnicka

Specjalista ds. Kadr

Agata Marcula

Specjalista ds. HR

Agnieszka Jakubaszek

samodzielna księgowa

Urszula Stec

samodzielna księgowa

Urszula Orłowska

samodzielna księgowa

Dariusz Cieślak

dyrektor ds. controllingu i rozliczeń produkcji

Aleksandra Król

księgowa

Hanna Golińska

pełnomocnik ds. systemu zarządzania jakością

Hanna Golińska

Pełnomocnik ds. Systemu Zarządzania Jakością

Agata Baradziej

starszy kontroler jakości

Aleksandra Papuga

kontroler jakości

Aneta Polewczyk

laborant

Krzysztof Tracz

Dyrektor Działu Produkcji

Mariusz Rasiak

Dyrektor Zakładu Słupsk

Sławomir Roda

Dyrektor Zakładu Włynkówko

Zbigniew Lasek

Kierownik Działu Utrzymania Ruchu Maszyny i Urządzenia

Artur Przybylski

brygadzista - produkcja pelagiczna

Adam Konieczka

brygadzista - produkcja pelagiczna

Aleksandra Matuska

specjalista ds. logistyki - produkcja pelagiczna

Barbara Bakalarz

Mmłodszy specjalista ds. logistyki - prod. pelagiczna

Monika Borkowska

Mmłodszy specjalista ds. logistyki - prod. pelagiczna

Jarosław Kaca

koordynator produkcji łososia

Bartosz Wiśniewski

z-ca koordynatora ds. produkcji by produkt

Maja Pustówka

bygadzista - produkcja łosoś

Justyna Cabel

bygadzista - produkcja łosoś

Radek Jaros

Dyrektor Marketingu

Anna Mielcarek

specjalista ds. rozliczeń magazynowych

Martyna Sereda

Specjalista ds. Marketingu Internetowego

Urszula Lipska

Dyrektor Działu Zakupów

Magdalena Mączka

Specjalista ds. Grafiki

Krzysztof Kałużny

Lider obszaru K3

SEKRETARIAT

Tomasz Klentak

Dyrektor Działu Zakupów Surowca

Paulina Każura

Koordynator ds. Zakupu Surowca i Logistyki

Dariusz Dzikowski

Dyrektor Działu Sprzedaży

Ada Łyś

Starszy Specjalista ds. Sprzedaży

Bartosz Ramocki

Starszy Specjalista ds. Sprzedaży

Hanna Khatib

Starszy Specjalista ds. Sprzedaży

Radomir Banaszkiewicz

Specjalista ds. Sprzedaży

Kamila Jurasz

Dział Zaopatrzenia w łososia - Kontroling i Administracja

Grzegorz Gębarowski

Starszy Specjalista ds. Procesów

Krzysztof Zydroń

Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży - Dział Zaopatrzenia w łososia

Alicja Kardynał

Specjalista ds. Sprzedaży i Zakupów

Marta Staranowicz

Kierownik Obsługi Klienta

Agnieszka Lach

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Agnieszka Hoppen

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta

Aneta Kaleta

Księgowa w Dziale Obsługi Klienta

Anna Kubiak

specjalista ds. zakupów materiałów

Sławomir Gojdź

Prezes Zarządu

Bernadeta Majewska

Dyrektor Operacyjny

Dominik Bielawski

Dyrektor Zarządzający

Agnieszka Nadstawna

specjalista ds. finansowych

Paulina Osińska

specjalista ds. windykacji

Grażyna Wiśniewska

koordynator ds. administracji produkcji

Jacek Walukiewicz

koordynatora ds. opakowań oraz czystości

Maurycy Gawlik

koordynator ds. rozliczeń produkcji

Kontakt

Paula Fish Sławomir Gojdź Sp. K. ul. Braci Staniuków 18, 76-200 Słupsk ul. Technologiczna 1, 76-200 Włynkówko, tel. +48 59 848 92 34 e-mail: sekretariat@paulafish.pl

NIP: 8392468540 REGON: 770928071 KRS: 0000964882