Przede wszystkim ludzie

Paula Fish to ludzie

Paula Fish to nie tylko niesamowite liczby i biznesowe osiągnięcia.

Nie byłoby ich bowiem bez naszych pracowników. Bez wspaniałych ludzi i specjalistów, dzięki którym organizacja może istnieć, rozwijać się i budować swoją pozycję. To oni wzajemnie się inspirują, szkolą, rozwijają. To ich wyjątkowe osobowości budują atmosferę i unikalną kulturę organizacyjną naszego przedsiębiorstwa. To oni są naszym najcenniejszym ogniwem. I wy możecie dołączyć do wielkiej rodziny PaulaFish i stać się jej częścią.

Kariera

Chcesz dołączyć do lidera branży? Dobrze trafiłeś!

W Paula Fish stawiamy na ludzi - na ich rozwój i budowę kompetencji dzięki czemu wznoszą naszą firmę na coraz wyższy poziom rozwoju, a także sami zyskują cenione na rynku umiejętności. PaulaFish to idealne miejsce dla ludzi ambitnych, pełnych entuzjazmu i szukających inspiracji w rozwoju zawodowym, dla których zdobywanie profesjonalnych doświadczeń stanowi dużą motywację do pracy i satysfakcję osobistą.

Paula Fish to zaangażowanie

Satysfakcja naszych odbiorców jest dla nas priorytetem.

Z czystych i naturalnych zasobów czerpiemy to, co najlepsze w postaci doskonałych ryb bałtyckich oraz łososia z Oceanu Atlantyckiego. Ich smak i wartości znalazły uznanie na całym świecie. Nasze doświadczenie i głód rozwoju motywują nas każdego dnia. Z zaangażowaniem przetwarzamy wysokiej jakości surowiec z ryb bałtyckich i łososia atlantyckiego, produkujemy mączkę i olej rybny, mrozimy, przechowujemy oraz transportujemy je do każdego miejsca na świecie.

Paula Fish to dobra energia

Napędza nas natura, osiąganie ambitnych celów i zadowolenie naszych Klientów.

Razem możemy więcej. Jesteśmy otwarci zarówno na doświadczonych pracowników, jak i młodych adeptów o kwalifikacjach na miarę zmieniającego się świata. Paula Fish to miejsce, w którym każdy może wykazać się wiedzą i praktyką, wypracować swoją własną ścieżkę kariery zawodowej, rozwijać się i awansować. Wspieramy zespół licznymi benefitami i mentoringiem, by każdy mógł się w naszej organizacji realizować.

Aktualne oferty pracy

Umowa o pracę
Słupsk
Opublikowano 4 miesiące temu
Umowa o pracę
Słupsk
Opublikowano 6 miesięcy temu
Umowa o pracę
Słupsk
Opublikowano 6 miesięcy temu

Nie znalazłeś oferty dla siebie?

Chciałbyś do nas dołączyć, ale żadna z prezentowanych ofert pracy do Ciebie nie pasuje? Nic straconego!

O naszym biznesie

Liderzy

Paula Fish jest liderem rynku przetwórstwa rybnego w Europie Środkowej.

Oferuje kompleksowe usługi w zakresie produkcji ryb bałtyckich i łososia atlantyckiego, mrożenia i przechowywania produktów rybnych w chłodniach, produkcji mączki i oleju rybnego oraz transportu.

Przede wszystkim ludzie

Driven by nature

Rozwijając naszą międzynarodową działalność, od początku kierujemy się innowacyjnością, nowoczesnością, zrównoważonym rozwojem i zieloną energią w myśl filozofii marki - "DRIVEN BY NATURE".

Liczy się dla nas dobrostan środowiska naturalnego, dla którego w ciągu kilku lat będziemy całkowicie neutralni, gdyż 100% zapotrzebowania energetycznego pozyskujemy z własnych odnawialnych źródeł energii. Nasi ludzie realizują wspólnie cele, by w harmonii z naturą tworzyć produkty zmieniające świat na lepszy.

Paula fish w liczbach

0
0
0
0
0
0
0
0

Potężna flota logistyczna będąca w stanie obsłużyć płynnie całą Polskę i Europę

0
0
0
0
0

Spełniamy najnowszy europejski standard emisji spalin EURO VI STEP D. Zmniejszymy w roku 2024 emisję CO2 o ponad 1392 tony r/r.

Newsletter

Bądź na bieżąco! Zapisz się aby otrzymywać informacje o naszej ofercie